Організатори «Євробачення» змінили систему підрахунку голосів

КультураАндрій Стець, 27 квітня 20189430
Євробачення змінює схему підрахунку оцінок жюрі

Європейський мовний союз змінив правила голосування національних журі Євробачення з метою знизити вплив думки кожного з членів журі окремо на загальний результат. Про інформує «Еспресо.TV» з посиланням на офіційний сайт пісенного конкурсу.

Як повідомляється, відтепер оцінки журі будуть обчислюватися за більш складною схемою, аніж це було раніше. Бали кожного з членів журі будуть мати різну вагу, залежно від позиції, на яку суддя поставить учасника. Нижчий бал буде впливати на підсумковий результат у меншій мірі, ніж вищий, як показано на графіку.

Таким чином, колегіальне рішення буде мати перевагу над думкою кожного члена журі окремо. Це правило було введено для того, щоб уникнути ситуацій, коли більшість членів журі віддають перевагу одному учаснику, а особлива думка одного із суддів при цьому може сильно вплинути на результат.

«З урахуванням цієї зміни в процедурі голосування журі ми можемо гарантувати, що більш високі оцінки пісень будуть присуджуватися злагоджено і що думка групи суддів буде цінуватися вище, ніж думка кожного з них окремо», – сказав супервайзер Євробачення Йон Ула Санн.

Зазначимо, що у 2016 році Євробачення вперше за 40 років змінила правила голосування. Тоді оцінки професійного журі та глядацького голосування почали виставлятися окремо.

Нагадаємо, Євробачення пройде в столиці Португалії - Лісабоні. Півфінали конкурсу заплановані на 8 і 10 травня, фінал - на 12 травня. Країна вперше буде приймати в себе шоу завдяки перемозі свого учасника Сальвадора Собрала у Києві минулого року.

У цьому році представник від України Melovin виступить під номером 18 - останнім у другому півфіналі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук