ОСББ у складі асоціації "Оберіг" першим у місті взяло банківський кредит

50 тисяч гривень вони мають повернути за 60 місяців

Головні Новини за 02 липняІрина Ващишин, 2 липня 2014, 14:55 806 0

Будинковому об'єднанню на Стрийській позика потрібна для заміни тепломереж. Власних коштів для цього замало. А нової зими без ремонту уже не перебули б.       

Енергозберігаюче кредитування банк "Львів" практикує уже вісім років. Відбувається це за підтримки міжнародних фінансових організацій. Проте, ще жодного разу не кредитували ОСББ. Адже будинкове об'єднання - неприбуткова організація і майна для застави не має. Тому банк виставив основні вимоги.  

Через недоліки законодавства, розповідають в ОСББ, підготувати пакет документів було значно складніше, аніж переконати людей.

Доплачувати не довелось, квартплата в ОСББ наразі незмінна - 2 гривні 5 копійок за квадратний метр. З них 49 копійок - на утримання будинку. Із цих  грошей і повертатимуть позику. От тільки жодних пільг ОСББ не отримало  - навіть попри те, що це кредитування у місті пілотне. 

Свій кредит ОСББ отримало під 25 відсотків річних. Об'єднання сподівається на співфінансування міста у поверненні позики. Принаймні банк із мерією про цей напрямок проекту уже говорять.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук