Ощадбанк кредитуватиме будівництво житла

Економіка9 червня 20102920

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив ВАТ «Ощадбанк» активно кредитувати будівельні об’єкти. Про це він заявив сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів.

"Вчора мені знову довелося звернутися до теми відновлення в країні будівництва - житла в першу чергу. Про це я говорив в Ощадбанку. Я доручив цій державній фінансовій установі активно кредитувати будівельні об’єкти", - заявив Микола Азаров, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Кабміну.

Глава уряду зазначив, що, за розрахунками експертів, для підтримання сталого економічного зростання і вирішення соціальних проблем в державі треба будувати принаймні по 15 млн кв м житла щороку: "І будувати не елітні квартири, а доступне соціальне житло", - зазначив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр доручив віце-прем’єр-міністру України Віктору Тихонову і міністру регіонального розвитку і будівництва України Володимиру Яцубі складати свої плани з підготовки нового будівництва на наступні роки, виходячи саме з таких орієнтирів: "І робити це дуже динамічно, оскільки 2009 рік, коли не було підготовлено жодного майданчика під нове будівництво, коли зупинилося проектування, може привести до провалу в будівельній галузі у наступні роки".

Як підкреслив Микола Азаров, будівельникам треба допомогти, щоб вони перед собою ставили амбіційні плани і успішно виконували їх. "Обов’язково треба врахувати, щоб на новому будівництві виділялися ділянки під житло для самих будівельників. Будівельний комплекс ми завантажуємо не на рік-два, а на десятиліття. Отже, у тих, хто в ньому працює, мають бути стимули, перспектива і, зрештою, дах над головою в тому місті чи селищі, яке вони ж створюють", - заявив глава уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук