«Ощадбанк» на два дні призупинить прийом платежів

ЕкономікаАндрій Стець, 11 грудня 201728940
Відділення банку 16 і 17 грудняв будуть працювати в режимі консультацій

Державний «Ощадбанк» 16 і 17 грудня призупинить прийом комунальних та інших платежів через відділення у зв'язку з переходом на новий план рахунків бухгалтерського обліку. Про це повідомляється на офіційному сайті банку.

Як повідомили у відомстві, відділення банку в ці дні будуть працювати в режимі консультацій. Комунальні та інші платежі можна буде провести в інформаційно-платіжних терміналах і системі «Ощад 24/7», сказано в повідомленні.

Повідомляється, що «Ощадбанк» переходить на новий план рахунків бухгалтерського обліку згідно з постановою Національного банку України від 11 вересня 2017 року №89. Постанова передбачає зміну номерів клієнтських рахунків з метою впровадження нових міжнародних стандартів.

«Це забезпечить підвищення прозорості, надійності, безпеки банківської системи України в цілому і якості послуг для клієнтів зокрема», – наголошується в повідомленні.

Для мінімізації незручностей фінальний етап переходу на новий план рахунків буде проведено у вихідні.

Зміни торкнуться частини мережі відділень, які зазвичай працюють у вихідні.

Також у банку уточнюють, що для Києва додатково прийнято рішення про продовження часу роботи відділень 18, 19 і 20 грудня на 1 годину для надання можливості бажаючим встигнути сплатити комунальні платежі за пільговими тарифами (до 20 грудня 2017 року включно).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук