«Ощадбанк» став уповноваженим банком урядової програми з підтримки фермерства

Ощадбанк – уповноважений банк урядової програми з підтримки АПК

«Ощадбанк» наділили статусом уповноваженого банку урядової програми з підтримки АПК. Про це повідомляє прес-служба державного банку.

Як зазначається, програма передбачає можливість придбання фермерами сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 20% від її вартості. Компенсацію виділятимуть із державного бюджету.

Для цього підприємству необхідно відкрити рахунок в «Ощадбанку», здійснити оплату техніки, отримавши 20%-ву знижку. «Запровадження такої програми – приклад своєчасної ініціативи уряду, адже компенсація вартості техніки є інструментом, який враховує як інтереси національних виробників, так і інтереси сільгоспвиробників, які потребують техніку. Наразі ми очікуємо великий інтерес від виробників щодо участі у програмі, та вже розпочали прийом документів», - зазначила директор департаменту малого та середнього бізнесу «Ощадбанку» Інна Кравчук.

Згідно бюджетної програми на 2017 рік, у рамках держпідтримки аграрних виробників передбачено 550 млн грн. У 2018 р. планується її збільшення до 900 млн грн, а у 2019 - 2021 рр. - до 1,5 млрд грн.

На сайті Мінагрополітики оприлюднили перелік техніки, 20% вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету, а також роз'яснили процедуру надання часткової (20%) компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє отримати пільгові кредити малим і середнім фермерам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук