Ознакування Жовкви для туристів зробить 22-річна дрогобичанка за ₴1,3 млн

ЕкономікаН.О., 3 квітня 20159400
Ознакування Жовкви для туристів зробить 22-річна дрогобичанка за ₴1,3 млн
фото atlas.lviv.ua

Жовківська міська рада за результатами відкритих торгів замовила туристичне ознакування центральної частини міста за 1,29 млн грн, без врахування ПДВ, у приватного підприємця Мар’яни Топольницької. За ці кошти буде встановлено близько 200 табличок на будівлях міста для «створення системи графічних символів для візуалізації туристичного потенціалу та інфраструктури міста», повідомляють «Наші гроші. Львів».  

Згідно з технічною документацією , на туристичних вказівниках зазначать назву вулиці, номер будинку, а також герб міста. Інформація буде подана двома мовами - українською і англійською. Об’єкти культурною спадщини будуть ознаковані окремо – таких спеціальних дошок планують встановити близько 50.

Джерелом фінансування даної закупівлі вказано кошти Євросоюзу в рамках «Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007-2013 рр». Термін виконання – до кінця травня поточного року або до повного виконання договірних зобов’язань.

Єдиним конкурентом Мар‘яни Топольницької на торгах було львівське ТОВ «Галнекст», яке засноване у травні 2013 року і належить Василю Ліпінському. Фірма пропонувала виконати ознакування за 2,1 млн грн, включаючи ПДВ.

Мар‘яна Топольницька з Дрогобича зареєструвалась приватним підприємцем у березні 2012 року. Раніше її прізвище було Терів. У відкритих джерелах інформації вказано, що дівчина народилась у 1992 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук