Панама співпрацюватиме в розслідуванні офшорного скандалу, до якого причетний Порошенко

СвітЛюбко Петренко, 4 квітня 20160
Панама співпрацюватиме в розслідуванні офшорного скандалу, до якого причетний Порошенко
Офіс фірми Mossack Fonseca

Влада Панами готова найактивнішим чином співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами в розслідуванні діяльності офшорних компаній на своїй території. «Уряд Панами проводить "політику нульової толерантності" у всіх сферах правової і фінансової діяльності, які не вирізняються високою прозорістю», – йдеться в заяві адміністрації президента країни, опублікованій в неділю, 3 квітня, після оприлюднення журналістського розслідування «Панамські документи» (Panama Papers) – повідомило радіо  Deutsche Welle.

Як зазначається в заяві, доказом нетерпимості Панами до корупції, стало недавнє вилучення країни зі «сірого списку» Організації економічної співпраці й розвитку (ОЕСР). Цей список охоплює країни, які не в повному обсязі відповідають міжнародним стандартам щодо обміну фінансової та податкової інформацією.

Нагадаємо, що третього квітня Міжнародний консорціум журналістських розслідувань оприлюднив розслідування «Панамські документи», в якому мова йде про численні офшорні компанії, які використовуються лідерами держав, політиками, знаменитостями, відомими спортсменами. Розслідування базується на 2,6 терабайта даних, що охоплюють 11,5 млн документів, викрадених з серверів одного з провідних реєстраторів офшорів в світі – панамської юридичної фірми Mossack Fonseca.

Журналісти знайшли документальні підтвердження того, що президентові України Петрові Порошенку належить компанія в офшорній зоні на Британських Віргінських островах, куди було виведено активи Roshen, щоб не сплачувати в Україні податків з продажу. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук