Папа Римський і Марк Цукерберг почали рекламувати житло у Львові

Львівський девелопер запустив провокаційну рекламну кампанію

Папа Римський і Марк Цукерберг почали рекламувати житло у Львові
На думку львівських девелоперів, Білл Гейтс, наприклад, не хоче, щоб йому відключали воду за борги

Львівська девелоперська компанія «Квітка. Майстерня будинків» використала у своїй рекламній кампанії фото найвідоміших людей світу. На білбордах, розташованих у різних районах Львова, зображені, зокрема, Папа Римський Франциск, Брюс Вілліс, Марк Цукерберг і Білл Гейтс, які нібито шукають сусідів по новому багатоповерховому будинку, який почала зводити компанія-забудовник. Рекламна кампанія проходить під гаслом, стилізованим під хештег у соцмеражах #янехочужитизмудаками.

Судячи з сайту, вказаного на рекламних бігбордах, мова йде про рекламу квартир у багатоповерховому будинку на вул. Бортнянського у Львові, який лише почали зводити.

Один з рекламних плакатів (фото Арсена Данилюка)

ZAXID.NET звернувся до компанії «Квітка. Майстерня будинків» з проханням пояснити, на якій підставі у рекламі використовуються фото відомих людей, а також приписуються їм ті чи інші вислови. З’ясувалося, що у «Квітці» вважають цих публічних осіб «певними образами та символами», а тому їх можна використовувати.

«Ми використовуємо образи сильних, вольових людей для створення середовища в будинку. Серед них, наприклад, Брюс [Вілліс], який не змириться з тим, що його постійно затоплюють чи кидають на балкон недопалки. Образ Папи Франциска – як право на вибір території добра, в якій ти сам відповідаєш за свої вчинки. Чи образ Марка Цукерберга, який би спілкувався з сусідами не лише у фейсбуці, а й підіймаючись з ними в ліфті на 9 поверх. І насправді в сучасному інформаційному світі образи цих людей говорять гучніше за них самих», – йдеться у офіційній заяві компанії «Квітка. Майстерня будинків», надісланій на адресу ZAXID.NET.

На пряме питання, чи отримана згода від Марка Цукерберга чи Брюса Вілліса на використання їхніх фотографій у рекламі, компанія не відповіла. Без відповіді також залишилась етичність використання у публічному просторі і стосовно людей з певною репутацією провокаційного гасла #янехочужитизмудаками. 

Девелоперська компанія «Квітка. Майстерня будинків» є партнерською компанією Холдинг емоцій «!FEST», відомого мережею креативних ресторанів у Львові.

Нагадаємо, що схожа ситуація виникла у Львові цього літа, коли популярний львівський екскурсовод Петро Радковець заявив про нелегальне використання свого фото у рекламній кампанії житлового комплексу Galicia. В результаті за три дні компанія-забудовник зняла усі білборди з Радковцем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук