У Львові парк «Замарстинівський» відремонтують за близько ₴8 млн

ЕкономікаЮлія Поліковська, 30 січня 2018, 10:39 0

У Львові центральну алею парку «Замарстинівський» та прилеглі території відремонтують за 7,97 млн грн. Про це йдеться в інформації у системі електронних закупівель Prozorro.

ЛКП «Зелений Львів» 18 січня провів аукціон зі стартовою ціною закупівлі у 10,3 млн грн, у якому взяли участь сім копаній. Переможцем аукціону обрали корпорацію «Комунальник», яка запропонувала найнижчу ціну за виконання робіт – 7,967 млн грн. Тепер замовник має намір найближчим часом укласти із нею угоду.

Як повідомив ZAXID.NET директор ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк, капітальний ремонт виконуватимуть відповідно до проекту, розробленого у межах «громадського бюджету Львова». Торік він пройшов державну експертизу. Однак реалізувати проект на практиці не вдалося – два попередні тендери на ремонт парку були скасовані, а 2,6 млн грн залишилися невикористаними.

Візуалізація відновлення центральної алеї та прилеглих територій парку «Замарстинівський», розроблена Групою-109

«Після укладення угоди, ми з підрядником будемо зустрічатися із ініціативною групою, яка подавала капремонт парку на громадський бюджет, і узгоджувати, які роботи у парку виконувати у першу чергу», – зазначив Богдан Москвяк, і додав, що очікує виділення додаткових коштів із бюджету міста на цей проект.

За даними аналітичної системи YouControl, засновниками корпорації «Комунальник» є ТзОВ «Науково-виробниче об’єднання «Облсільскомунгосп», ТзОВ «Західбуденергозбереження», ТзОВ «Компанія «Комунальник». Кінцевими власниками корпорації є Іван Кіш, Орест Гойсак, Віталій Гойсак та Роман Кіндзера.

Додамо, перший тендер щодо капремонту центральної алеї парку «Замарстинівський» та прилеглих територій у 2017 році визнали таким, що не відбувся, оскільки на нього подався лише один учасник – ТОВ НВО «Облсількомунгосп». Другий тендер скасували через те, що документація учасників – ТОВ «Арка-Пік», ТОВ НВО «Облсількомунгосп» та ТОВ «Еліт Спорт Груп» – не відповідала кваліфікаційним вимогам, відтак пропозиції цих компаній по черзі відхилили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук