Паркінги у центрі Львова можуть віддати іноземному інвестору

Економіка27 квітня 20115260

Для побудови підземного паркінгу у Львові іноземний інвестор та Львівська міська рада можуть створити спільне підприємство, яке охоплювало б усі паркувальні площі на території центральної частини міста, - повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль.

Як розповів С. Кіраль, минулого тижня потенційний інвестор відвідав Львів для вивчення можливості побудови підземного паркінгу біля Львівського національного університету ім. Івана Франка. «Звичайно, воно не все так виглядає для нього привабливо з економічної точки зору, тому що сьогодні тарифи на паркування у Львові є в 10 разів меншими, ніж в Європі, а витратна частина на будівництво такого паркінгу є такою ж самою, тому що і цемент, і метал для будівництва у нас продається за світовими цінами. Тобто економити можна виключно на робочій силі», - зазначив він у коментарі для ZAXID.NET 27 квітня.

«Поки ми не піднімемо тарифи до 1-2 євро за годину, як це є в Європі, ми не можемо розраховувати на інвестиційну привабливість будівництва підземного паркінгу як окремого об’єкта. Але потреба залишається», - додав він.

Відтак зараз, за словами Сергія Кіраля, Львівська міська рада шукає інші можливості співпраці з інвесторами, які могли з забезпечити підвищення інвестиційної привабливості цього проекту. Так, він зазначив, що може йтися про мережу паркінгів.

«Ми говоримо з ними зараз про можливість створення спільного підприємства, яке візьме до себе на баланс, скажімо, паркомісця, які сьогодні є в центральній частині або в частині центральної частини міста – тобто вуличне паркування. Це спільне підприємство, скажімо, кілька місяців попрацює, вони з свого боку залучать інвестиції в паркомати, встановлення відповідних систем обліку, збору за паркування, ми подивимося, яка динаміка, які ми збираємо кошти, і вже в кінці ми зможемо залучати кошти для будівництва підземних паркінгів», - повідомив чиновник.

Начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій також зазначив, що назвати інвестора він зможе лише в кінці травня. «Ми домовилися з ними, що на чотири тижні вони беруть на опрацювання пропозиції для міста… Вони мають через чотири тижні нам показати, які об’єкти вони беруть в роботу, як ми створюємо це спільне підприємство, чи взагалі вони стратегічно зацікавлені у співпраці. Якщо так, ми підписуємо з ними якийсь меморандум чи протокол про наміри, і тоді ви вже все будете знати, бо це буде публічно», - запевнив Сергій Кіраль.

Нагадаємо, що ідея побудови підземних паркінгів у Львові обговорюється уже понад два роки. У квітні цього року Сергій Кіраль розповів, що перший підземний паркінг у Львові можуть спорудити перед пам’ятником Івану Франку біля Львівського національного університету. Натомість Львівський національний університет імені Івана Франка стурбований планами будівництва підземного паркінгу на території від головного корпусу Університету до пам’ятника Іванові Франкові.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук