Парламент з другої спроби ратифікував кредитну угоду з Японією на $300 млн

Верховна Рада ратифікувала угоду між Кабінетом міністрів України та Японським агентством міжнародного співробітництва (у формі обміну нотами між урядами України і Японії за кредитною угодою) про другу позику на політику розвитку для здійснення економічних реформ.

За відповідний закон №0080 проголосували 267 народних депутатів на засіданні в четвер, передає «Інтерфакс-Україна».

Напередодні народні депутати обговорили цей законопроект, проте документ не набрав необхідної кількості голосів на підтримку, хоча був поставлений на сигнальне голосування кілька разів.

Як повідомляв ZAXID.NET, уряд Японії прийняв рішення про надання Україні другої позики на політику розвитку для здійснення економічних реформ в обсязі 36,969 млрд японських єн (близько $300 млн) шляхом співфінансування проекту Світового банку «друга позика на політику розвитку». Позика надається через японське агентство міжнародного співробітництва для підтримки уряду України у програмі реформ у рамках програми дій Кабінету міністрів України.

Угоду було підписано 4 грудня 2015 року.

Ухвалення цього закону надасть можливість залучити в Україну близько $300 млн на 20 років з 6-річним пільговим періодом зі зміною процентної ставки (JPY LIBOR + 0,05%). Повернення позики передбачається здійснювати один раз на півроку – 20 червня та 20 грудня.

Після ратифікації Угоди (у формі обміну нотами) і завершення всіх внутрішніх процедур державні кошти можуть прийти одним траншем до загального фонду державного бюджету України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук