Парламент ратифікував Європейську угоду про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів

ЕкономікаАндрій Стець, 19 січня 20171110

Верховна Рада України ухвалила приведення норм національного законодавства у відповідність до положень про дорожнє перевезення небезпечних вантажів. Відповідне рішення підтримали 234 народні депутати, інформує телеканал «112 Україна».

Зокрема, нардепи проголосували за прийняття за основу і в цілому законопроекту №0124 «Про приєднання до Протоколу про внесення поправок до пункту a) частини першої статті 1 та частини першої та пункту b) частини третьої статті 14 Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ)».

У пояснювальній записці законопроекту йдеться, що прийняття даного документа підтверджує згоду України на обов’язковість для неї зазначеного протоколу Європейської угоди, укладеної в Женеві 30 вересня 1957 року, та забезпечить приведення норм національного законодавства у відповідність до положень ДОПНВ.

Реалізація даного закону призведе до того, що норми національного законодавства будуть приведені у відповідність до норм законодавства Європейського союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів. Крім цього, положення законодавства України у сфері перевезення небезпечних вантажів будуть адаптовані до положень Директиви 2008/68/ЄС, якими передбачено необхідність забезпечення безпеки при перевезенні небезпечних вантажів, у тому числі у взаємодії різних видів транспорту, забезпечення можливості встановлення спеціальних вимог щодо безпеки національного та міжнародного перевезення небезпечних вантажів у межах території України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук