Партнери Єремеєва хочуть об’єднати нафтовий бізнес проти Коломойського

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 серпня 201515721

Співвласники групи «Континіум» після смерті свого публічного лідера Ігоря Єремеєва готуються до публічного об’єднання з іншими учасниками ринку для боротьби з «нечесними гравцями», заявили Сергій Лагур, Степан Івахів та Петро Димінський.

За їхніми словами, ще раніше усі учасники ринку нафтопродуктів розуміли, що ситуація на ньому ненормальна і там є нечесні гравці.

«Всіх, звичайно, влаштовувало, що є Ігор Миронович (Єремеєв), який має характер і позицію, має сміливість викликати вогонь на себе з усіх підконтрольних ЗМ І… Сьогоні ми кажемо — от бачите, героя уже немає, давайте тепер усі разом», – розповів Лагур в інтерв’ю «Українській правді».

За його словами, «ця ситуація має об’єднати ринок тих великих і правильних трейдерів, тих великих ритейлерів, які займаються справжнім бізнесом, а не злодійством».

Димінський, у свою чергу, запевнив, що у них у «Континіумі» після смерті Єремеєва «нічого не міняється, все затверджено, менеджмент знає, що йому робити».

Лагур, однак, додав, що гравцям ринку доведеться об’єднуватись.

«Я вважаю, що всім, хто в нашому бізнесі, трейдерам, ритейлерам, всім треба зібратися і зрозуміти, що ситуація змінилася. А потім давайте визначимо, хто буде висловлювати і представляти інтереси нафтового ринку. Я розмовляв з ОККО (належить «Галнафтогазу» Віталія Антонова) і є повне розуміння процесу. Зараз будемо розмовляти з іншими учасниками ринку», – сказав Лагур.

«Думаю, ми знайдемо розуміння. Я навіть думаю, що ми потім зробимо якусь спільну прес-конференцію. Треба оголосити ринку, що сьогодні повинна бути тільки одна конкуренція – конкуренція чесних бізнесменів проти тих, хто заробляє гроші іншим шляхом», — додав співвласник «Континіума», який має давню бізнес-війну зі структурами «Привату» Ігоря Коломойського.

Ігор Єремеєв помер 13 серпня після того, як 26 липня отримав важку травму після падіння з коня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук