Пасажиропотік львівського аеропорту у червні зріс вдвічі

За півріччя пасажиропотік львівського аеропорту зріс удвічі

У червні послугами міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького скористалися 115,7 тис. пасажирів, що на 52,8% більше, ніж у червні минулого року. При цьому на міжнародних рейсах було перевезено 99,5 тис. пасажирів, а на внутрішніх – 16,2 тис. Про це 12 липня повідомила прес-служба аеропорту.

Найпопулярнішими напрямками за пасажиропотоком були Анталія, Стамбул, Бориспіль, Варшава, Відень. Загалом за місяць було здійснено 1220 авіарейсів, з них 984 - міжнародні та 236 внутрішні рейси. Найбільшу кількість пасажирів у червні 2017 р. було перевезено авіакомпаніями МАУ, Роза Вітрів, LOT Polish Airlines, Азур Ейр Україна та Pegasus Airlines.

Зазначено також, що за перше півріччя авіаперевезеннями з/до Львова скористалися 431,6 тис. пасажирів, що у понад два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. На міжнародних рейсах було перевезено 353 тис. пасажирів, а на внутрішніх – 78,6 тис.

«У цьому році вдалося розширити географію польотів з/до міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького за рахунок виконання нових рейсів. З 31 березня авіакомпанія «Роза вітрів» виконує чартерні рейси на лінії Львів-Брешія-Львів. З 13 квітня Wizz Air почала виконувати регулярні рейси у напрямку до Вроцлава. З 6 червня авіакомпанія «Браво Ейрвейз» виконує чартерні рейси у напрямку до Монастіра (Туніс). Із 18 червня авіакомпанія «Wizz Air» розпочала виконання рейсів у напрямку до Берліна. А з 23 червня польська авіакомпанія «LOT Polish Airlines» відкрила новий регулярний рейс зі Львова до Познані», - зазначено у повідомленні.

Частота виконання рейсів на існуючих напрямках у 2017 році збільшилася на 26 рейсів на тиждень у порівнянні з 2016 роком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук