PEOPLEnet згортає роботу мобільного 3G-зв’язку у Львові

ЕкономікаАК, 12 серпня 201515370

Підконтрольний бізнесменам групи «Приват» мобільний 3G-оператор PEOPLEnet починає згортати мережу в більшості регіонів України, в тому числі і на всій території Західної України. Як випливає з офіційного повідомлення компанії, з 1 вересня 2015 року покриття мережі залишиться тільки в Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Полтавській та Херсонській областях.

У повідомленні PEOPLEnet уточнюється, що припинить роботу лише мережа рухомого (мобільного) зв’язку. Інші види послуг, зокрема фіксований зв'язок, інтернет і радіодоступ PEOPLEnet «будуть надаватись без змін в усіх регіонах України за наявності технічної можливості».

Президент компанії Михайло Пайкін повідомив «Економічній правді», що рішення про скорочення покриття мобільної мережі було прийнято засновниками і пов’язане з тим, що західні регіони країни не приносили доходів, порівнянних з витратами на обслуговування мережі.

«Мова про міста, які взагалі нічого не дають. Існуючим абонентам ми запропонуємо перейти на наш фіксований зв'язок», – сказав Михайло Пайкін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук