Перед днем народження Лесі Українки актори читали її вірші у львівських трамваях

Головні новини Львова 21.02Марічка Крижанівська, 21 лютого 2018, 15:23 1

У львівських трамваях у середу, 21 лютого, читали вірші Лесі Українки. Такий флешмоб влаштували актори Львівського театру ім. Лесі Українки перед днем народження своєї патронеси. Втім головні святкування театрали влаштують у неділю, 25 лютого.

Уранці на трамвайній зупинці зібралися актори театру ім. Лесі Українки на флешмоб.

«Сьогодні вранці ми їдемо трамваями міста і даруємо людям добрий настрій, читаючи поезію Лесі Українки. Бо для нас дуже важливо розуміння того, що театр – це не замкнена система, яка існує сама по собі, а частина міста і частина країни», – пояснила Олена Апчел, головна режисерка Львівського театру ім. Лесі Українки.

Актори сідали у різні трамваї. Трохи проїжджали, як звичайні пасажири, а потім із різних кінців вагона починали декламувати вірші Лесі Українки, а також співати народні пісні.

Пасажири спочатку здивовано роззиралися, а потім вслухалися у вірші.

«Дуже гарна ідея! Мене це, звісно, здивувало, але дуже сподобалося», – зізнався пасажир пан Валерій.

«Ми спеціально дивилися на реакцію людей. Нам здається, що такого треба більше. Вони щось від нас перейняли, якусь добру атмосферу і це важливо для нас. Було видно, що у них з'явилися посмішки на обличчях і іскра в очах. А ще ми отримали оплески від пасажирів і це дуже цінно», – поділилися враженнями актори театру ім. Лесі Українки.

День народження Лесі Українки театрали святкують упродовж тижня. Однак головні акції відбуватимуться у театрі у неділю, 25 лютого.

«Це абсолютно різновекторні події: флешмоб, також мають бути поетично-пластичні перформанси, читання інтимних щоденників. Буде вистава «Любов», яка є в репертуарі нашого театру. А ще в День народження Лесі в нас буде своя Леся в ріст письменниці – 1,65 метра, з якою можна буде відсвяткувати її День народження», – розповіла PR-менеджерка театру Вікторія Солов'юк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук