Переможницею конкурсу на посаду директора Українського інституту книги стала Тетяна Терен

КультураАндрій Стець, 13 липня 20175190
Інститут очолить Тетяна Терен

Конкурсна комісія обрала Тетяну Терен директоркою Українського інституту книги. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні комісії в четвер, 13 липня. Про це йдеться в офіційному повідомленні Мінкульту.

Тетяна Терен є журналісткою і письменницею, автором книги «RECвізити. Антологія письменницьких голосів». Її відібрали з дев'яти претендентів на цю посаду.

Друге засідання конкурсної комісії відбулося в Міністерстві культури. Під час засідання було проведено співбесіду та заслухано публічні презентації проектів програм розвитку закладу з кандидатами, які були допущені до участі у другому турі конкурсного добору.

Зауважимо, що Верховна Рада схвалила створення Інституту книги в січні 2016 року. Згідно із законом, Інститут книги буде державною установою, яка буде формувати політику держави в сфері культури і мистецтв. Метою Інституту є підтримка книговидавничої діяльності, популяризація читання, стимулювання перекладацької діяльності, популяризація української літератури в світі.

У вересні 2016 року в.о. директора став Ростислав Семків. Очікувалося, що він пробуде на цій посаді до січня 2017-го, коли буде проведено конкурс, після чого Інститут повноцінно запрацює. Однак конкурс вдалося оголосити тільки в травні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук