Переможниця «Євробачення» прокоментувала вибір міст-фіналістів для проведення конкурсу

КультураК.С., 23 липня 201617810
Переможниця «Євробачення» прокоментувала вибір міст-фіналістів для проведення конкурсу
Руслана Лижичко

Переможниця «Євробачення» Руслана Лижичко прокоментувала вибір міст-фіналістів для проведення пісенного конкурсу у 2017 році. До фіналу потрапили Київ, Дніпро та Одеса. Львів. який також претендував на проведення конкурсу, до фіналу не потрапив.

 «Критеріїв було багато, і, обираючи, потрібно було зважити чимало чинників, що дозволили б зробити правильний вибір. Усі міста потужно готувалися до цього відбіркового етапу.

На перший погляд здавалося, що однозначними лідерами стануть Львів і Київ, але коли почалася обробка поданої інформації по заявках, ситуація змінилась і змінювалась протягом усієї наради. 
Усі міста зробили чимало креативних пропозицій», - написала співачка на своїй сторінці у Facebook.

«Головним критерієм до вибору міста-господаря Євробачення однозначно стало питання фінансове – який бюджет місто готове надати для проведення найбільшого пісенного конкурсу Європи та світу?.. Розуміючи складний час для України, основний акцент робився на тому, щоб з бюджету країни і грошей платників податків було взято як можна менше, або взагалі не взято грошей на проведення конкурсу», - розповіла Руслана Лижичко.

За її словами, кількість грошей, які Львів готовий інвестували в проведення Євробачення 2017 була у 8-12 разів менше, ніж у його найближчих конкурентів. Серйозна боротьба розгорнулася між Дніпром та Одесою. Це відчувалося в усьому. І в заявлених сумах, і у пропонованих активностях, і в тому, що на оргкомітеті були особисто присутні мери і Дніпра, і Одеси. І в тому, що навіть під час обговорення представники міст продовжували нарощувати потенціал та пропонувати нові рішення та можливості.

«Я думаю, що відсутність Львова у фіналістах не є поразкою. У Львові і без того неймовірна кількість туристів. Його знають далеко за межами Європи. Рідко коли у Львові є місяць, щоб там не відбувалась та чи інша міжнародна імпреза. А ось для Одеси і Дніпра це дійсно потужний шанс скласти конкуренцію столиці», - вважає Руслана Лижичко.

Нагадаємо, що у фінал конкурсу на проведення пісенного конкурсу Євробачення у 2017 році вийшли Київ, Одеса та Дніпро. Львів, який також заявив про наміри прийняти пісенний конкурс у себе, члени жюрі не відібрали.

Руслана Лижичко перемогла на «Євробаченні» у 2004 році. Після її перемоги конкурс проводили у Києві.

Цьогорічна переможниці «Євробачення» Джамала вважає, що конкурс має відбуватися в Одесі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук