«Перша львівська хвойдарня» виявилась PR-проектом рекламного агентства

ЕкономікаАК, 14 грудня 2016906910
«Перша львівська хвойдарня» виявилась PR-проектом рекламного агентства
Київські піарники імітували діяльність «Першої львівської хвойдарні», публікуючи у соцмережах навіть фото фальшивих меню і відгуки "вдячних" відвідувачів

Скандальний проект кафе «Перша львівська хвойдарня», яке нібито відкрилося місяць тому в центрі Львова, виявився віртуальним проектом київського PR-агентства Golova Agency.

«Настав час зізнатися – це наш проект. Що таке «Перша львівська хвойдарня»? Це діджітал-арт проект аґенції вирішення складних задач Golova Agency, – сказано у повідомленні PR-агентства, опублікованому 14 грудня. – «Перша львівська хвойдарня» повністю віртуальний проект, який існує у Facebook, ЗМІ та у наших з вами головах. Цей проект показує глибоко гедонізоване сучасне суспільство, яке у гонитві за унікальністю усвідомлення себе в цифровому просторі готове йти до закладу, якого не існує і який сповідує сумнівні цінності».

Перша згадка про «Першу львівську хвойдарню» з’явилася у Facebook 4 листопада і відразу ж викликала неоднозначну реакцію серед читачів українського сегменту цієї соцмережі. Частина з них обурювалися провокативним стилем, інші захоплювалися.

«Ідея виникла завдяки жарту за столом. «Як би називався дім розпусти у Львові?» - «Перша львівська хвойдарня» - «А давайте реально зробимо і розкрутимо такий заклад?». Тож ми його зробили і розкрутили», – пояснюють автори провокації.

Окрім ажіотажу у Facebook, про «Першу львівську хвойдарню» почали писати і деякі ЗМІ. За даними Golova Agency, про цей «заклад» у ЗМІ з’явилося понад 100 публікацій. Окрім того, цей проект було номіновано на нагороду X-Ray Marketing Awards у категорії «Саспенс року» від профільного українського видання про PR і рекламу Marketing Media Review.

Варто зауважити, що в результаті Львів зазнав певних репутаційних втрат. Особливо багато публікацій на цю тему під стереотипними заголовками «В центре Львова открылась "шлюшечная"» чи «Культурная столица Украины: во Львове открылось кафе "Шлюхарня"» опублікували російські федеральні телеканали.

Київське агентство Golova Agency очолює 32-річний Сергій Дідковський, який часто виступає експертом з питань політичного і комерційного піару в українських ЗМІ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук