Першокурсниками Львівської політехніки стали близько 9 тис. новоспечених студентів

Усіх їх привітали з початком навчання в університеті

СуспільствоЮлія Лавришин, 1 вересня 20188600
У Львівській політехніці відбулась посвята у студенти

У суботу, 1 вересня, на площі перед четвертим навчальним корпусом Національного університету «Львівська політехніка» відбулася святкова церемонія посвяти в студенти.

«Ви, шановні першокурсники, сьогодні є самостійні люди. Ви вступаєте в доросле життя. Яким воно буде – залежить виключно від вас. Я б хотів, щоб ви не робили ті помилки, які робили ваші батьки. Я б хотів, щоб ви зрозуміли просту істину, що цей світ настільки великий, наскільки великою є ваша уява. Якщо ви будете ставити перед собою великі мрії, ви обов’язково їх реалізуєте. Слід відкрити своє серце, впустити знання, впустити любов, і найголовніше впустити Бога», – привітав нових студентів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Тут панує надзвичайно позитивна атмосфера. Тут зібралися молоді люди, які є щасливими, бо сьогодні стали студентами, з чим вас і вітаю. Я дуже хочу, щоб ви обов'язково пам'ятали, що така можливість вам і тим, хто спокійно живе у нас, на Галичині, творить добро і робить крок до свого щасливого майбуття, дана усім завдяки тим, хто за тисячу кілометрів від Львова стоїть на захисті наших кордонів на Сході України. Наше військо і армія боронить нашу державу. І вони обов'язково повернуться до нас так, як це зробила 24-та Королівська бригада», – додав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Цьогоріч першокурсниками навчального закладу стали близько 9 тис. новоспечених студентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук