У Львівському медуніверситеті відбулася посвята студентів-першокурсників

СуспільствоСофія Трощук, 31 серпня 2018, 16:28 908 0

Добросовісно вчитися та допомагати людям ‒ такою обіцянкою завершилася цьогорічна посвята першокурсників Львівського медичного університету імені Данила Галицького.

«Сьогодні ви ступаєте на новий, нелегкий, але яскравий життєвий шлях. Обравши найгуманнішу, найблагороднішу і, мабуть, найтяжчу з усіх професій ‒ лікаря. Сяючи іншим, згораю сам ‒ такий девіз усіх лікарів, пам'ятайте про це», ‒ звернувся до студентів ректор університету Борис Зіменковський.

Тих, хто вступив до медуніверситету імені Данила Галицького, цьогоріч понад 800. За своє право стати лікарями боролися відчайдушно: конкурс за тутешніми спеціальностями від семи до 134 людей на одне місце.

«Я щаслива, що я вступила в такий університет, я все життя мріяла стати лікарем», ‒ каже першокурсниця Христина.

Свій студентський шлях вони розпочали за день до осені із бойовим настроєм та мрією допомагати кожному, хто простягає руку.

«Львів ‒ місто немолоде. Навіть древнє. Але ви молоді, красиві, симпатичні. Коли ви наповнюєте Львів своєю енергією, ви даєте містові несамовитий драйв», ‒ додав міський голова Андрій Садовий.

Тож перед батьками й майбутніми викладачами першокурсники промовили присягу, поки що не клятву Гіппократа, а лише обіцянку добросовісно вчитися, приносити користь людям та зміцнювати їхнє здоров'я.

«Я постійно пам'ятатиму про обов'язок студента-медика, лікаря, провізора про велику відповідальність перед народом України», ‒ всі в один голос повторили обіцянку.

А вже згодом ‒ чи не вперше в житті ‒ одягнули білі халати. Після урочистостей діляться емоціями.

«Львівський національний університет є одним з найкращих університетів, в першу чергу, в нашій країні, а також він співпрацює з іншими країнами світу. І можна набратися дуже багато досвіду за кордоном», ‒ каже першокурсник Святослав.

«Я дуже мріяв вступити саме в цей медичний університет, ще з самого дитинства. В мене неперевершені емоції. Напевне, цей день запам'ятається мені на все життя», ‒ каже першокурсник Шадя.

Його мама Наталія додає: «Я дуже рада, щаслива, що мій син ‒ майбутній лікар, буде допомагати людям, дітям. Надіюся, що він буде гарним лікарем і буде робити свою справу віддано».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук