Петро Порошенко доручив Кабміну восени підвищити пенсії та скасувати їх оподаткування

ЕкономікаАндрій Стець, 16 червня 20176781
Президент України Петро Порошенко також доручив у цьому році підвищити мінімальні пенсії

Президент України Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ доручив Кабінету міністрів восени збільшити розмір пенсій, скасувати їх оподаткування і зняти всі обмеження для працюючих пенсіонерів. Про це повідомив прес-секретар голови держави Святослав Цеголко на Facebook.

«Президент на Нацраді реформ доручив уряду вже восени підвищити пенсії, скасувати оподаткування пенсій і всі обмеження для працюючих пенсіонерів», – написав Цеголко.

«Ми провели досить активну інформаційну кампанію, можна зробити осучаснення пенсій. Що є осучаснення пенсій? Ліквідація несправедливості», – заявив Порошенко.

У першу чергу, як результат осучаснення пенсій, отримають підвищення ті, хто отримує менші пенсії.

«Людина, яка виходить на пенсію в 2016 або 2017 році, маючи високу середню зарплату, має високу пенсію. Людина, яка ввийшла на пенсію у 2009-му, 2010, 2011 має той же стаж, платила внески з середньої зарплати так само як це робили у 2016-17 роках, робила усе, що може, але пенсію сьогодні має набагато меншу. І в першу чергу, як результат осучаснення, отримають підвищення пенсій не менш захищену, – ті, хто сьогодні отримує несправедливо низьку пенсію», - заявив Порошенко.

Також президент доручив у цьому році підвищити мінімальні пенсії.

«Підвищення мінімальної пенсії також відбудеться в цьому році, думаю, можна розглянути можливість перенести з грудня на листопад або на жовтень», – заявив Порошенко.

Крім цього, Порошенко доручив зняти всі обмеження для працюючих пенсіонерів.

«На сьогоднішній день ми зацікавлені в тому, щоб пенсіонери продовжували працювати. Не треба їх «видавлювати» з робочих місць. Думаю, що невиправдано сьогодні і обмеження пенсій працюючим пенсіонерам та оподаткування пенсій», – заявив президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук