Петро Порошенко ветував закон про механізм «єдиного вікна» на митниці

ЕкономікаЮрій Братюк, 27 липня 201865482

У п'ятницю, 27 липня, президент України Петро Порошенко повернув на доопрацювання у Верховну Раду закон «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо впровадження механізму «єдиного вікна».

Про це повідомила прес-служба президента України.

Президент зазначив, що окремі положення законопроекту не можуть бути підтримані ним і потребують доопрацювання. Зокрема мова йде про пункт про «Державну підтримку сільського господарства України». Зміни до цього закону, передбаченні ветованим проектом, можуть нашкодити українському агрокомплесу.

Метою законопроекту є створення належної законодавчої бази для функціонування механізму «єдиного вікна» на кордоні, що є інструментом для поліпшення умов ведення зовнішньоекономічної діяльності в Україні, зменшення часу, необхідного для здійснення експортно-імпортних операцій, поліпшення інвестиційної привабливості України, а також підвищення спроможності державних органів у контролі за міжнародною торгівлею.

Механізм «єдиного вікна» передбачає зменшення кількості сканованих документів шляхом надання контролюючим органам необхідних відомостей, які є в попередній декларації; скорочення часу, протягом якого контролюючі органи можуть призначити огляд товарів з 24 до 12 робочих годин; зменшення граничного терміну прийняття рішення контролюючими органами щодо товарів, які вивозяться за межі митної території України, з 24 до 4 годин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук