Під час аукціону вартість земельної ділянки у Львові піднімали 23 рази

На аукціоні з продажу землі Львів заробив 15,5 млн грн

Головні новини Львова 04.11Софія Трощук, 4 грудня 2018, 19:10 2117 0

У Львівській міськраді у вівторок, 4 грудня, провели аукціон із продажу вільної землі в межах міста. Ділянки зацікавили три десятки людей. А загалом за усі продані лоти Львову вдалося отримати понад 15 млн грн. Цього разу на аукціон виставили 9 лотів. Сім із них – на вул. Клепарівській, ще один – на вул. Слюсарській. Саме ці ділянки призначені для індивідуальної забудови.

Стартова ціна за таку ділянку – 198 тис. грн за 318 м2. На аукціоні вдалося підвищити її вартість до 288 тис. грн. Найдорожча ділянка під житлову забудову спершу коштувала 630 тис. грн. Утім покупець придбав її за 757 тис. грн.

На кожну з ділянок претендували щонайменше двоє учасників. Утім, що робитимуть із ними, поки що переможці не зізнаються.

«Є призначення – будівництво особистого будинку. Я ще не вирішив. У мене четверо дітей, будемо думати», – розповів один із переможців торгів пан Василь, який придбав 832 м2 на вул. Роксоляни за 601 тис. грн.

Ще один лот площею у понад 4 тис. м2 – на вул. Клепарівській. За цю ділянку на аукціоні місто вторгувало найбільше. Тож за рахунок майбутнього власника міський бюджет поповниться на понад 12 млн грн.

Стартова ціна продажу місця під майбутній паркінг – понад 5,5 млн грн. За час аукціону вона зросла більше, ніж удвічі. Четверо учасників зробили 23 ставки – тобто торгувалися, щоразу додаючи до початкової вартості по 282 тис. грн.

«Із цього аукціону всі ділянки продані. Наступний аукціон у нас так само планується ще на 18 грудня, де буде пропонуватися ще 7 земельних ділянок для продажу. Дуже хороші результати, враховуючи, що крок аукціону по кожній ділянці становив від 5 до 10 кроків, то вважаємо, що це позитивний аукціон», – пояснила виконувачка обов'язків начальника міського земельного управління Ельвіра Колос.

Загалом вдалося вторгувати понад 15,5 млн грн. Ці кошти скерують до міського бюджету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук