Під час реконструкції на вул. Орлика у Львові облаштують понад 100 паркомісць

Роботи стартують вже цього року

Візуалізація частини вулиці Орлика після реконструкції

Цього року у Львові розпочнуть реконструкцію вулиці Орлика, яку будуть проводити двома частинами. Під час реконструкції вулиці, з-поміж іншого, планують облаштувати понад 100 паркомісць. Вартість першої частини реконструкції – орієнтовно 25-30 млн грн.

Проект реконструкції вул. Орлик, протяжністю 1 км, ще торік виготовило ЛКП «Інститут просторового розвитку». За словами керівника підприємства Олега Шміда, верхню частину вулиці Орлика (від вул. Миколайчука до вул.Віри, Надії, Любові) будуть проводити у 2020 році, а завершити реконструкцію вулиці планують уже у 2021 році.

Під час реконструкції на вул. Орлика мають вирішити проблему із паркуванням на проїзній частині вулиці. Заплановано, що вздовж вулиці облаштують понад 100 кишень для автомобілів.

«Зараз автомобілі паркуються на проїзній частині, і через це там не може бути повноцінний проїзд у дві сторони, бо машинам важко розминатися. Ми вирішили забрати автомобілі з проїжджої частини і облаштувати окремі кишені для паркування, щоб обидві сторони дороги були вільні і щоб по них можна було безперешкодно їхати у дві сторони», – розповів ZAXID.NET Олег Шмід.

Автомобілі паркуються вздовж тротуару на вул. Орлика (фото Романа Ігнатова)

Під час реконструкції вулиці мають також облаштувати велосмуги та забезпечити доступність вулиці. Під час проведення робіт на вул. Орлика зріжуть невелику частину дерев, однак передбачається і висадка нових зелених насаджень.

Зараз триває експертиза проекту реконструкції вулиці Орлика. Незабаром ЛКП «Львівавтодор» має оголосити конкурс на реконструкцію першої частини вул. Орлика, яка орієнтовно вартуватиме 25-30 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук