Під «Чорним квадратом» Малевича виявили ще одну картину

КультураАндрій Стець, 12 листопада 201512620
Під «Чорним квадратом» Малевича виявили ще одну картину

Під картиною Казимира Малевича «Чорний квадрат», яка експонується у Третьяковській галереї в Москві, виявили ще одне зображення, повідомляє російський телеканал «Культура».

За словами співробітника відділу наукової експертизи Третьяковської галереї Катерини Вороніної, під авторською копією «Чорного квадрата» є ще одне зображення, відомо давно, однак зараз вчені з'ясували, що таких зображень два.

«Було відомо, що під зображенням «Чорного квадрата» було якесь нижнє зображення. Ми з'ясували, що таких зображень не одне, а два. І довели, що початкове зображення - це кубофутуристична композиція, а те, що лежить під «Чорним квадратом», колір якого ви бачите у кракелюрі, - це протосупрематична композиція», - розповіла Вороніна.

Також автори дослідження розшифрували напис на «Чорному квадраті», який вважають авторським. Точніше, майже розшифрували - не вистачає трьох букв. Вся фраза, на думку музейників, звучить як «Битва негрів у темній печері».

Таким чином, картину Малевича можна вважати чимось на зразок заочного діалогу художника з автором полотна, написаного у 1882 році французьким письменником і ексцентриком Альфонсом Аллі. Його картина називається «Битва негрів у темній печері пізно вночі».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук