<

Під Львівською міськрадою пікет: перехожим пропонують моркву та капусту

Економіка20 червня 20114380

Сьогодні, 20 червня, близько двадцяти торговців сільськогосподарської продукції проводять пікет біля стін Львівської міської ради з вимогою виділити у Львові місце для торгівлі.

Учасниці пікету організували під входом до мерії імпровізований продаж фруктів та овочів, і пропонують перехожим придбати свіжі продукти.

Як розповіла ZAXID.NET одна з учасниць акції пані Олена, люди вже неодноразово звертались до місцевої влади з проханням надати місця для торгівлі, оскільки від ринку «Добробут», де раніше вони торгували, їх постійно виганяють працівники Галицької районної адміністрації Львова і міліція.

Жінки запевняють, що сьогодні принесли вже третю скаргу до міської влади: «Звертаємося до Вас з проханням захистити право мешканців ближніх сіл торгувати продуктами, вирощеними завдяки тяжкій праці на городах. Міліція ставиться до нас ганебно! Псують продукти, б’ють яйця, перевертають сири, виливають молоко. Просимо надати нам нормальні місця для торгівлі свіжим і якісними продуктами, де б ми могли цивілізовано працювати, тим більше, що це було раніше Вами обіцяно! Прошу дотриматися обіцянок і допомогти нам у цій складеній ситуації!!!», – зазначено у скарзі. Під скаргою, зі слів пікетувальниць, наразі є близько 30 підписів, однак їх кількість має зрости.

«Сільська продукція, яка продається на ринку – перекуплена з «Шувару». А селянам на ринку місця нема: на вулиці їм не дозволяють торгувати, на ринок не впускають. Кажуть йти на інші ринки… Залежно від дня, приїжджає зі своїми продуктами 50-100 осіб. Раніше нам дозволяли торгувати на вулиці біля базару, а з весни почались проблеми», – пояснила пані Олена.

Селяни кажуть, що керівництво району пообіцяло їм сьогодні, що їх розганяти прийдуть солдати.

«Вимагаємо, щоб селянам дали місце на ринку торгувати», - каже пані Олена. Учасниці акції також переконують, що готової платити розумці ціні за місце, аби без проблем продавати свіжу продукцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук