Підприємства Тернопільщини боргують Пенсійному фонду 48 млн грн

Економіка28 лютого 20110

Борги із виплати зарплати в Тернопільській області становлять 11,4 млн грн, а до Пенсійного фонду – 48,9 млн грн. Боржників зобов’язали погасити заборгованість до 1 квітня 2011 року. Про це йшлося під час засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тернопільської ОДА, на нараді під керівництвом першого заступника прокурора області Миколи Люшненка, за участі представників облдержадміністрації, органів держаної влади та контролю, заслухали    керівників підприємств, установ та організацій – найбільших боржників  по заробітній платі, до Пенсійного фонду та податковій заборгованості.  Таких в області зараз понад 15,  в основному, у сфері будівництва, сільського господарства, транспорту та житлово-комунальному господарстві.

З початку року органами  прокуратури області  порушено 16 кримінальних справ за фактами  невиплати зарплати, розглянуто 95 документів прокурорського реагування, за якими відшкодовано понад 2,5 млн грн заборгованої плати, притягнуто до відповідальності 67 посадових осіб.

Також за 2 місяці 2011 року за прокурорського втручання до бюджету Пенсійного фонду України відшкодовано понад 1,3 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук