Підприємства «Укроборонпрому» об’єднають у п'ять спеціалізованих кластерів

ЕкономікаАндрій Стець, 19 червня 20184550
Об'єднанню підлягають авіаційний, бронетанковий, суднобудівний, радіолокаційний і кластер точного озброєння

Державний концерн «Укроборонпром» вирішив об'єднати підприємства, які входять до його складу в п'ять кластерів. Про це повідомив голова наглядової ради держпідприємства «Укроборонпром» Михайло Згуровський, інформує УНІАН.

За його словами, об'єднанню підлягають авіаційний, бронетанковий, суднобудівний, радіолокаційний і кластер точного озброєння.

«Зараз процес створення кластерів триває. У цих кластерах підприємства не позбавляються своєї автономії як юридичні особи, вони, як і раніше, будуть діяти в якості незалежних підприємств з усіма можливостями і напрацьованими зв'язками, але з точки координації їх дій при виконанні великих комплексних проектів ресурси об'єднуватимуться», – додав він.

Нагадаємо, що «Укроборонпром» закінчив 2017 рік зі прибутком 1,5 млрд грн.

Крім того, у рейтингу найбільших компаній, що виробляють озброєння, держпідприємство Укроборонпром виявилося на 77-му місці.

Зауважимо, що до складу створеного в 2010 році указом президента «Укроборонпрому» входить понад 130 підприємств українського ОПК, включаючи держкомпанію «Укспецекспорт» і її дочірні підприємства. Відповідно до ухваленого парламентом в червні 2011 року закону, «Укроборонпром» спільно з урядом забезпечує управління об'єктами держвласності в ОПК.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук