Для українського війська розробляють БМП і танк нового покоління

Танк і бойова машина піхоти мають замінити застарілу техніку ЗСУ

Нова бронетехніка повинна надійти до ЗСУ у 2020-х роках

Харківське конструкторське бюро машинобудування розпочало роботи зі створення бронетехніки нового покоління, яка має надійти до українського війська в 2020-х роках. Про це повідомила прес-служба держконцерну «Укроборонпром».

Зазначається, що нині спеціалісти бюро зосередилися на створенні БМП-У, нової бойової машини піхоти, яка замінить в армії застарілі БМП-1 і БМП-2.

«ХКБМ вже розробила конструкторську документацію, а виготовлення дослідного зразка і початковий комплекс випробувань заплановано на 2019 рік», – йдеться в повідомленні.

Для забезпечення високої маневреності і швидкості на полі бою, новий БМП-У буде оснащений дизельним двигуном потужністю 735 кінських сил і автоматичною трансмісією. Бронемашина зможе долати водні перешкоди уплав.

«БМП-У забезпечує надійний захист пасажирів з трьох членів екіпажу і семи десантників. Згідно з розрахунками, рівень захисту БМП-У на 10-12% вищий за БТР-4. Крім того, моторно-трансмісійний відсік розташований в передній частині корпусу, гарантує більший рівень захисту екіпажу», – заявили в «Укроборонпромі».

БМП-У буде озброєний новим бойовим модулем БМ-8 з 30-мм автоматичною гарматою, автоматичним гранатометом, кулеметом, а також керованими протитанковими ракетами «Бар’єр».

Бойову машину створюють за модульним принципом, з можливістю використання базової платформи для цілого сімейства гусеничних машин: планується створення на базі нової БМП-У командирської, командно-штабної, розвідувальної, медичної, ремонтно-евакуаційної та інших машин.

Також ХКБМ веде роботи зі створення перспективного танка нового покоління. Йдеться про проектування абсолютно нової машини, на це піде кілька років.


За даними прес-служби, вже завершена попередня розробка матеріально-технічного забезпечення, проведені розрахунки основних параметрів двигуна танка, триває виготовлення дослідних зразків трансмісії танка.

Як зазначають в держконцерні, розрахункова потужність нового танкового двигуна, який буде працювати на різних видах палива і їхніх сумішах за критичних температур в різних кліматичних умовах, становить 1500 кінських сил.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук