Підприємства з данськими інвестиціями Львівщини потребують повернення ПДВ

Економіка4 червня 20101770

«У січні 2010 року під патронатом Консульства Королівства Данія була створена Данська бізнес-асоціація у Західній Україні Данія є серед числа чотирьох країн, підприємці яких найбільше інвестували у Західній Україні. Понад 35 підприємств з данськими інвестиціями працює тут. Я мав розмову із послом Королівства Данії у Києві, і ми дійшли спільної думки, що для данських підприємців у Західній Україні було б добре мати організацію, яка б займалася відстоюванням їх інтересів тут та сприяла розвитку інвестицій», - повідомив 4 червня під час прес-конференції у Львові з нагоди відкриття проекту «Данські ініціативи в Україні» голова асоціації Ларс Вестберг.

Ларс Вестберг зазначив: "Чим більше влада, країна підтримує існуючі інвестиційні проекти, тим більше інвестицій буде. Україні слід сприяти діючим інвесторам, бо їхні рекомендації працювати в Україні є найкращими для прийняття рішення про започаткування нових інвестицій".

За словами Л.Вестберга, данські підприємства, члени бізнес-асоціації, працюють виключно у правовому полі, по-білому, й саме на такому рівні бачать подальший розвиток співпраці з Україною. Також вони сприяють і готові надалі підтримувати розвиток громадянського суспільства в Україні, оскільки не байдужі до місця, де живуть і працюють.

Л.Вестберг прокоментував ZAXID.NET : "Найбільш важлива проблема для членів асоціації зараз – це повернення ПДВ. Без повернення ПДВ ми не маємо можливості вести нормально бізнес, забезпечувати його грішми. Дуже багато компаній страждають через це. Ми відчуваємо, що у відносинах данський бізнес – українська держава через нас переступають, тому що ми не отримуємо назад наше ПДВ".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук