Підприємці Львівщини вважають регіональну програму розвитку малого бізнесу недолугою

Економіка15 грудня 20102431

Проект Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Львівській області на 2011-2012 роки, презентований сьогодні, 15 грудня, на Колегії Львівської ОДА є «недолугим» і не відповідає методології, вважає голова Комітету підприємців Львівщини Ярослав Рущишин.

Таку думку голова КПЛ висловив під час свого виступу на Колегії ЛОДА після презентації проекту Програми начальником головного управління економіки Денисом Шмигалем.

"Нам подано абсолютно недолугий документ, який важко назвати програмою", - наголосив Рущишин, вказуючи на те, що пропозиції Комітету підприємців Львівщини не було враховано під час розробки проекту. "Такого цинізму я ще на бачив. Цей документ не можна приймати", - наголосив він.

Окрім того, голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик під час свого виступу зазначив, що проект на дві третини повторює минулорічну програму, належний аналіз виконання якої так і не був проведений. За його словами, у поточному році на таку програму було виділено 300 тис. грн., і половина з цих коштів досі не засвоєна.

Натомість начальник головного управління економіки Денис Шмигаль пояснив, що програму не можна кардинально змінювати у порівнянні з попередньою, бо чинна стратегія зарекомендувала себе як ефективна. Зокрема, повідомив він, на сьогодні малий бізнес дає області 20% ВВП.

Згідно із презентованим Шмигалем проектом, у 2011-2012 рр. передбачається збільшення кількості малих підприємств на Львівщині з 18 965 до 19 439, чисельність працюючих на малих підприємствах - на 6 900 осіб, а кількість підприємців-фізичних осіб – з 115 241 до 121 000. Метою Програми визначені ріст конкурентоспроможності сектора малих та середніх підприємств, ріст обсягів виробництва на малих та середніх підприємствах та їх частки у ВРП області, ріст обсягів експорту продукції малих та середніх підприємств та ріст інвестицій в мале та середнє підприємництво.

Колегія Львівської ОДА прийняла проект в цілому з тим, аби подальші зауваження врахувати надалі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Тиша 16 грудня 2010, 12:37

  На мою думку, Проект Програми на 2011-2012 роки розроблено чітко згідно Методичних рекомендацій, а що стосується відстоювання особистих інтересів пана "виступаючого з негативною критикою", то хай поглянуть на Програму 2007-2008 років, яку безпосередньо розробляв Комітетом підприємців Львівщини,яка не була досконалою, немає конкретики, проте була на його думку ідеальною;)))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук