Підприємцям Львова доведеться сплатити 12% донарахувань за спожитий у січні газ

Економіка24 квітня 20091650

Міністерство юстиції України визначилося щодо донарахування цільової надбавки на спожитий природний газ у перші 12 днів січня 2009 р. бюджетними організаціями, промисловими та іншими суб’єктами господарювання. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ВАТ "Львівгаз".

Постановою КМУ від 27.12.2008 р. № 1161 внесено зміни до п. 1 Порядку внесення до спеціального фонду державного бюджету збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на природний газ, а саме: 12 % ставка збору на обсяги природного газу, що постачається для бюджетних установ та організацій, промислових та інших суб’єктів господарювання, змінена на нульову ставку. Пунктом 2 вказаної постанови встановлена дата набрання чинності зміни - з 01.01.2009 р. Відповідно до цього документу ВАТ "Львівгаз" з 01 січня 2009 р. здійснювало нарахування вартості спожитого природного газу із урахуванням розміру цільової надбавки - 0 %.

Однак у квітні 2009 р. ВАТ "Львівгаз" отримало роз’яснення з Міністерства юстиції України, у якому йдеться, що вищезгадана Постанова набрала чинності з дня її опублікування, а саме із 13 січня 2009 р., а не з 1 січня, як було вказано у самій постанові.

У зв’язку із такою суперечливістю в постановах Кабінету Міністрів України, ВАТ "Львівгаз" змушене у квітні здійснити донарахування за спожитий бюджетними організаціями, промисловими та іншими суб’єктами господарювання природний газ з 1 до 12 січня 2009 р.

ВАТ "Львівгаз" інформує керівників підприємств, установ та організацій про те, що наступного тижня буде здійснено донарахування цільової надбавки розміром 12% на обсяги спожитого природного газу за перші 12 днів січня 2009 р.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук