Підрядник відмовився демонтувати 30-метрову стелу Монументу слави у Львові

Мерія має намір укласти угоду на демонтаж з іншою компанією

ЕкономікаКатерина Родак, 16 січня 201941501
Підрядник не зміг демонтувати 30-метрову стелу львівського Монументу слави

Галицька районна адміністрація розірвала угоду з підрядником, який мав демонтувати 30-метрову стелу Монументу слави, через відсутність у нього необхідного обладнання. У понеділок, 21 січня, райадміністрація підпише угоду з новою фірмою.

Нагадаємо, Галицька районна адміністрація підписала договір на демонтаж 30-метрової стели Монументу слави з компанією «Альтера» 11 грудня 2018 року. Впродовж кількох днів з моменту підписання угоди підрядник мав почати демонтаж. Однак, як розповів ZAXID.NET заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, за кілька днів підрядник повідомив, що немає обладнання для виконання робіт. У зв’язку із цим з компанією розірвали договір.

«Підрядник написав листа на районну адміністрацію, що просить розірвати договір на роботи у зв'яку із виходом з ладу основних засобів, які необхідні для виконання цих робіт», – повідомив Андрій Москаленко.

У понеділок, 21 січня, Галицька районна адміністрація, за словами Москаленка, підпише договір з іншою фірмою, яка має відповідне обладнання для демонтажу стели. Упродовж 2-3 днів з моменту підписання угоди новий підрядник має розпочати демонтажні роботи. Назву нової фірми у мерії не називають.

Додамо, що вартість демонтажу стели Монументу слави становить 295,8 тис. грн.

Раніше Галицька райадміністрація тричі оголошувала тендер на демонтаж стели, однак торги скасовувались через відсутність учасників.

Меморіал «Монумент бойової слави Радянських Збройних Сил» відкрили у 1970 році. Ансамбль меморіалу, окрім 30-метрової стели, складається з бетонної композиції з фігурами воїнів та алегоричних фігур радянського воїна і «Батьківщини-матері».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук