Підвищення пенсій у травні може оминути працюючих пенсіонерів

ЕкономікаЮлія Поліковська, 25 березня 201660944

Цього року пенсії підвищуватимуть два рази: з травня мінімальна пенсія становитиме 1130 грн, а з 1 грудня – 1208 грн. Про це поінформував голова Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, повідомив УНІАН.

Проте, за його словами, підвищення мінімальної пенсії, закладене у бюджеті на 2016 рік, не торкнеться працюючих пенсіонерів, якщо не будуть внесені відповідні зміни у законодавство.

«Сьогодні існує певна колізія в законодавстві щодо підвищення пенсій з 1 травня пенсіонерам, які працюють. Але, я думаю, що у нас є певний час, щоб виправити цю колізію, і щоб дійсно всі пенсіонери, в тому числі й ті, які працюють, отримали підвищення з 1 травня», – сказав Зарудний.

Крім того голова ПФУ повідомив, що до 9 травня ветерани отримають виплати. До кінця березня планують сформувати відповідні списки.

«До кінця квітня, я думаю, всі наші ветерани отримають належні виплати. І хочу зазначити, що в цьому році прийнято відповідне рішення, розмір виплат буде збільшений», – заявив Зарудний.

Тим часом у грудні Пенсійний фонд може знову виплатити частину пенсій за січень 2017 року як аванс в грудні цього року..

«Половину січня місяця ми зазвичай не маємо надходжень і завжди в січні була проблема, як знайти ці кошти, як профінансувати ці виплати», – зазначив голова фонду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук