Після скарги активістів в Івано-Франківську відмінили купівлю позашляховика для обласної ради

ЕкономікаНазарій Тузяк, 6 березня 20176320
Після скарги активістів в Івано-Франківську відмінили купівлю позашляховика для обласної ради
Вказавши без обгрунтування детальні технічні параметри і марку авто Івано-Франківська облрада порушила тендерне законодавство

Експерти антикорупційного проекту «Тендер і злочин» добилися скасування договору на купівлю комунальним підприємством Івано-Франківської облради позашляховика за 1 млн грн. На сайті проекту «Тендер і злочин» опублікована відповідь управління Держаудитслужби в Івано-Франківську, в якій вказано, що договір із переможцем тендеру розірвано.

«За результатами аналізу встановлено, що тендерна документація замовника містить вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Зокрема замовник вказав конкретну торговельну марку автомобіля, деталізовані технічні характеристики автомобіля Toyota Highlander без зазначення обгрунтування посилання на конкретну торговельну марку», – йдеться у відповіді управління західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області на скаргу експертів з проекту «Тендер і злочин».

Працівники Держаудитслужби також підтвердили висновки журналістів про участь у цьому тендері пов'язаних між собою учасників. Водночас на сторінці оголошення про закупівлю позашляховика в системі Prozorro вказано, що договір розірваний за згодою сторін.

Про купівлю Івано-Франківською облрадою позашляховика повідомило видання «Наші гроші». Комунальне підприємство Івано-Франківської облради з експлуатації майна за 1,05 млн грн замовило семимісний Toyota Highlander 2016 року випуску. У тендерній документації було вказано, що позашляховик повинен мати круїз-контроль, тризонний клімат-контроль, камеру заднього виду з динамічною проекцією, аудіосистему Toyota Touch 2 (радіо, CD/MP3/WMA) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм та шістьма динаміками, а також подушки безпеки.

Конкурентами «Класик-авто», яке й перемогло в тендері, були ще дві фірми – ТОВ «Модерн-авто» та ПАТ «Івано-Франківськ-авто». Пропозицію другої фірми, яка готова була продати авто дешевше, відхилили через те, що фірма запропонувала авто, яке не відповідало вимогам тендерної документації.

Зазначимо, що головою Івано-Франківської облради є «свободівець» Олександр Сич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук