В Івано-Франківську показали шість інноваційних IT-проектів, які допоможуть змінити місто

В Івано-Франківську впродовж трьох місяців інкубатор для стартапів 1991 Open Data Incubator відбирав проекти, які зможуть змінити місто. Їхній показ відбувся 16 лютого, повідомило місцеве видання «Галка».

Першим таким проектом став додаток TrafficCounter, який максимально спрощує розрахунки за комунальними платежами, а також дозволяє їх проводити з урахуванням наданих субсидій.

Другий проект – це муніципальний Дата-центр – платформа для міст та територіальних громад зі збору і використання великих даних щодо мешканців, їх помешкань, інфраструктури міста та комунальних послуг.

Третій проект має назву The НеroMeter. Він допомагає організувати збір інформації (даних) з відкритих джерел органів про діяльність того чи іншого представника влади.

Четвертий проект називається eState-IF. Це мапа майна, що може бути надане в оренду.

П’ятим проектом став сервіс UrbanWorkout, який дозволяє знайти найближче і найзручніше місце та компанію для заняття спортом.

Шостий проект має назву Invest-Target. Цей сервіс дозволяє аналізувати відкриті та публічні дані, «підсвічувати» неправомірні та корупційні зв’язки, які негативно впливають на будь-яку діяльність у регіоні.

«Всі проекти направлені на організацію життя суспільства на локальному рівні, направлені на розвиток економіки регіону. Як такого фінансування проектів немає, однак у нас є мережа партнерів, які вкладуть гроші у проект, який їм сподобається. Наше завдання – побудувати зв’язок між проектами і інвесторами. Стартапи від місяця до року повинні реалізуватися», – зазначив співзасновник 1991 Open Data Incubator Віктор Гурський.

Інкубатор «1991» – некомерційний інкубатор, який допомагає незалежним IT-розробникам створити стартапи та сервіси, які будуть корисні українським громадянам, компаніям і держорганам. Програма фінансується в рамках програми децентралізації ДОБРЕ.

«За рік діяльності Інкубатор допоміг запуститися 26 IT-сервісам на національному рівні, залучено понад 500 тисяч доларів інвестицій. Однак ми йдемо до того, щоб фінансування було не лише на національному рівні, а й на локальному. Наша мережа поширилася не лише у Франківську, а й у Києві, і у Дніпрі, і мережа буде лише розширюватися», – розповів Гурський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук