Після звільнення з митниці інспекторка посту «Солотвино» купила будинок у Чехії

На митниці посадовиця отримувала мізерну зарплату

Після звільнення з КПП «Солотвино» у декларації інспекторка приховала нерухомість у Чехії

Після звільнення з митниці інспекторка посту «Солотвино» на українсько-румунському кордоні придбала будинок у Чехії. Жінка все життя пропрацювала на митниці, де, згідно з її декларацією, вона мала мізерну зарплату, а чоловік працював сезонним робітником, інформують «Наші гроші».

Ольга Ретізник (в дівоцтві Юраш) державний інспектор митного посту Солотвино, її чоловік Василь Ретізник та Іван Юраш у січні 2018 року стали власниками будинку неподалік Праги у Чехії.

ЗМІ,посилаючись на витяг з майнового реєстру Чехії, повідомляє, що будинок в общині Башть вартістю 4,44 млн крон (майже 174 тис. євро) взято в іпотеку. Крім цього, Іван Юраш (батько Ольги Ретізник) у грудні 2014 року став власником квартири в чеській столиці Празі в районі Жижков, що підтверджується ще одним витягом з майнового реєстру Чехії.

Що цікаво, Ольга Ретізник все життя пропрацювала на митниці, декларуючи невеликі статки. Наприклад, у 2016 і 2017 роках інспекторка показала 68 тис. грн зарплатні, недобудований будинок і 15 соток землі у селі Богдан Рахівського району Закарпатської області, квартиру в Рахові площею 54 м2 та Renault Sandero 2013 року випуску.

У декларації вона вказала, що її чоловік Василь Ретізник працює сезонним робітником і заробляє в рік 180-204 тис. грн.

Ольга Ретізник подала декларацію після звільнення у березні 2018 року, але не вказала чеську нерухомість.

Батько колишньої митниці, як повідомляють «Наші гроші», раніше працював у державному підприємстві «Рахівське лісове дослідне господарство».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук