Письменник Сергій Жадан передав свою премію дитячим закладам Луганщини

КультураК.С., 1 серпня 20162590
Письменник Сергій Жадан передав свою премію дитячим закладам Луганщини
Сергій Жадан

Письменник Сергій Жадан передав премію президента України «Українська книжка року» на потреби дитячих закладів Луганської області. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Жадан став лауреатом премії у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» за книгу «Месопотамія». Таокж було відзначене видавництво «Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», що її видав.

Він звернувся до президента України: «Дозвольте подякувати Вам за відзначення премією книги «Месопотамія». Нам із видавцями, книжковим клубом «Клуб сімейного дозвілля», звісно, надзвичайно приємно отримати цю нагороду. Стосунки українського мистецтва з українською владою ніколи не були простими. Не є вони простими й сьогодні – за тієї край складної ситуації, в якій знаходиться наша з вами країна. Але мені здається, що саме сьогодні і позиція мистецтва, і позиція влади мають характеризуватись словом відповідальність».

«Ми бачимо, що держава іноді, на жаль, не може (чи не хоче) цю відповідальність нести. В такому випадку відповідальність перекладається на нас – тих, хто цю владу обрав. Саме тому ми з видавцями хочемо ще раз подякувати Вам за цю премію і передати її на потреби дитячих закладів Луганської області. Ми з друзями-волонтерами вже певний час допомагаємо дитячим садочкам та інтернатам на Луганщині, тож радо передамо і ці кошти дітям, сподіваючись на те, що в майбутньому волонтери не матимуть необхідності перебирати на себе функції державних органів», - зазначив письменник.

«Це наша країна, і відповідати за неї маємо всі разом», - підсумував своє звернення Жадан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук