Південно-Західна залізниця заявила, що не виконуватиме наказів «Укрзалізниці»

ЕкономікаО.Г., 20 березня 201515030
Відсторонений керівник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин

Колектив Південно-Західної залізниці має намір не виконувати наказів вищого органу - Держадміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниці»). Про це йдеться у повідомленні прес-служби Південно-Західної залізниці.

Згідно із повідомленням, дані накази є злочинними, такими що прямо суперечать Законам України та створюють реальну загрозу національній безпеці України.

«Створення, реорганізація, ліквідація та визначення територіальних меж залізниць, призначення і звільнення їх керівників здійснюються рішеннями Кабінету Міністрів за поданням центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту», - йдеться у повідомленні.

Також вказано, що одномоментне звільнення керівного складу залізниці призведе до зупинення діяльності Південно-Західної залізниці.

«З даного моменту вважаємо, що накази та розпорядження Укрзалізниці не підлягають виконанню, як такі що видаються злочинцем щодо якого порушено та розслідуються кримінальні справи про зловживання владою та службовим становищем», - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, виконувач обов'язків генерального директора «Укрзалізниці» Максим Бланк звільнив керівний склад Південно-Західної залізниці. А раніше, 4 березня, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про усунення з посади начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина у зв'язку з оприлюдненою в ЗМІ інформацією про корупційні схеми на підприємстві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук