«План Маршалла» для України представлять у листопаді 2017 року

СвітКатерина Чурилова, 17 червня 20177220
Презентація має відбутися на саміті Східного партнерства

Так званий «план Маршалла» про довгострокову підтримку України, офіційно підтриманий Європейською народною партією, буде представлено на саміті Східного партнерства в Брюсселі. Про це один із авторів документа, екс-прем’єр Литви Андрюс Кубілюс розповів у інтерв’ю онлайн-виданню «Сегодня».

«Ми представимо «план Маршалла» для України на саміті Східного партнерства у листопаді, де, сподіваємося, згадка про цей документ з’явиться в підсумковій декларації саміту», – зазначив Кубілюс.

«Зараз ми рухаємося далі, плануємо до кінця червня поїхати в Берлін і Брюссель. Також є ціла низка конференцій, скажімо, в Лондоні на початку липня», – розповів Кубілюс про підготовку документа.

Нагадаємо, у березні 2017 року Європейська народна партія схвалила резолюцію про розробку довгострокового плану підтримки України, так званого «плану Маршалла» для України.

Торік про розробку плану для України заявили у Німеччині. Тоді ініціатори такої ідеї стверджували, що план дозволить відновити економіку, а також управління і судову систему України.

«План Маршалла» – програма допомоги Європі після Другої світової війни, яка була сформована у 1947 році та вступила в дію в 1948 році. Програма сприяла встановленню післявоєнного світу в Західній Європі. Метою реалізації плану було відновлення зруйнованої війною економіки Європи, усунення торговельних бар'єрів, модернізація промисловості європейських країн і розвиток Європи в цілому.

У здійсненні плану брали участь 17 європейських країн, включаючи Західну Німеччину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук