«План Маршалла» для України представлять у листопаді 2017 року

Презентація має відбутися на саміті Східного партнерства

Так званий «план Маршалла» про довгострокову підтримку України, офіційно підтриманий Європейською народною партією, буде представлено на саміті Східного партнерства в Брюсселі. Про це один із авторів документа, екс-прем’єр Литви Андрюс Кубілюс розповів у інтерв’ю онлайн-виданню «Сегодня».

«Ми представимо «план Маршалла» для України на саміті Східного партнерства у листопаді, де, сподіваємося, згадка про цей документ з’явиться в підсумковій декларації саміту», – зазначив Кубілюс.

«Зараз ми рухаємося далі, плануємо до кінця червня поїхати в Берлін і Брюссель. Також є ціла низка конференцій, скажімо, в Лондоні на початку липня», – розповів Кубілюс про підготовку документа.

Нагадаємо, у березні 2017 року Європейська народна партія схвалила резолюцію про розробку довгострокового плану підтримки України, так званого «плану Маршалла» для України.

Торік про розробку плану для України заявили у Німеччині. Тоді ініціатори такої ідеї стверджували, що план дозволить відновити економіку, а також управління і судову систему України.

«План Маршалла» – програма допомоги Європі після Другої світової війни, яка була сформована у 1947 році та вступила в дію в 1948 році. Програма сприяла встановленню післявоєнного світу в Західній Європі. Метою реалізації плану було відновлення зруйнованої війною економіки Європи, усунення торговельних бар'єрів, модернізація промисловості європейських країн і розвиток Європи в цілому.

У здійсненні плану брали участь 17 європейських країн, включаючи Західну Німеччину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук