У Європі схвалили резолюцію про розробку «плану Маршалла» для України, – Порошенко

СвітАндрій Стець, 31 березня 201719880

Європейська народна партія схвалила резолюцію про розробку довгострокового плану підтримки України, так званого «плану Маршалла» для України. Про це у п’ятницю, 31 березня, повідомив президент України Петро Порошенко.

«Ця резолюція – це доказ рішучості найвпливовішої політичної родини Європи у підтримці нашої держави на шляху реформ і прагненні всіма можливими засобами допомогти Україні реалізувати її євроінтеграційні прагнення і досягти відповідності Копенгагенським критеріям членства в ЄС відповідно до статті 49 Договору про Європейський Союз», – заявив він на своїй сторінці в Facebook.

Президент пообіцяв, що і на далі під час контактів з лідерами ЄС буде порушувати питання реалізації ідеї створення «плану Маршалла» для України.

«З нетерпінням очікую на подальші кроки європейських партнерів із реалізації ідеї створення плану Маршалла для України і буду готовий обговорити це питання під час наступних контактів з лідерами інституцій та держав-членів ЄС», – наголосив президент.

Зазначимо, що минулого року про розробку плану для України заявили у Німеччині. Тоді ініціатори такої ідеї стверджували, що план дозволить відновити економіку, а також управління і судову систему України.

«План Маршалла» – програма допомоги Європі після Другої світової війни, яка була сформована у 1947 році та вступила в дію в 1948 році. Програма сприяла встановленню післявоєнного світу в Західній Європі. Метою реалізації плану було відновлення зруйнованої війною економіки Європи, усунення торговельних бар'єрів, модернізація промисловості європейських країн і розвиток Європи в цілому.

У здійсненні плану брали участь 17 європейських країн, включаючи Західну Німеччину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук