«Планета кіно» відмежувалася від свого кінотеатру в Ялті

У компанії повідомили, що надають кримському кінотеатру лише технічну та інформаційну підтримку

КультураК.С., 28 січня 201610870
«Планета кіно» відмежувалася від свого кінотеатру в Ялті

На сторінці української мережі кінотеатрів «Планета кіно» у Facebook 28 січня з’явилось повідомлення: «Змушені повідомити, що у зв'язку з відсутністю стабільної роботи електропостачання тимчасово відсутнє бронювання в місті Ялта на період з 29 по 31 січня. Як тільки будуть зміни ми обов'язково повідомимо додатково». Крім того на сайті мережі, там, де вказано мову дублювання йдеться: «українська, російська (Ялта)».

ZAXID.NET ще раніше звернувся із запитом до компанії «Тріумф Медіа груп», якій належить мережа «Планета кіно» з проханням пояснити, на яких засадах показують фільми на анексованому півострові.

«Наша компанія була змушена припинити роботу на території АР Крим, як і решта українських компаній, незважаючи на те, що кінотеатр вже став одним з найпопулярніших місць для відпочинку як містян, так і туристів. Отже, нам довелось передати кінотеатр "Планета Кіно" у Ялті в управління місцевій компанії», йдеться у відповіді.

За їх словами, «Планета кіно», продовжує надавати кінотеатру «технічну та інформаційну підтримку». «Як клієнтоорієнтована компанія, ми доклали максимум зусиль, аби надавати максимально високий рівень сервісу нашим глядачам, тому зараз, на прохання кримських клієнтів, ми продовжуємо надавати їм суто технічну та інформаційну підтримку. Адже нас не покидає надія повернути кінотеатр у своє управління», - відповіли у компанії.

Також у «Планеті кіно» пояснили, що українські компанії-дистриб'ютори так само не працюють на території АР Крим. Копії надаються російськими дистриб'юторами, згідно їхніх домовленостей зі студіями. «На жаль, нам не відомі умови їхньої співпраці, зокрема, щодо прав на показ фільмів на території АР Крим», - йдеться у компанії.

Компанія «Тріумф Медіа Груп» заснована у 2006 році. Головний напрямок діяльності – створення та управління багатозальними кінотеатрами під торговою маркою «Планета Кіно» на території України. Мережа є офіційним представником в Україні кінотехнологій IMAX та 4DX. 

Кінотеатр в Ялті відкрився у травні 2013 року, інформація про нього далі знаходиться на сайті «Планети кіно».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук