Платформа Prometheus запускає освітні курси від Ради Європи та ОБСЄ

Платформа Prometheus запускає чотири нові освітні онлайн-курси

Освітня платформа Prometheus оголосила початок реєстрації на чотири нові онлайн-курси від провідних українських та міжнародних організацій: ProZorro, Ради Європи та ОБСЄ. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Prometheus у Facebook.

Зокрема, курс «Доступ до публічної інформації» створений за підтримки Ради Європи. Завдяки йому слухачі зможуть дізнатися, до кого і як звертатися за публічною інформацією, наприклад щодо зарплат чиновників та витрат бюджетних коштів. Курс є частиною проекту Ради Європи в Україні «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні».

Ще один курс пропонує Офіс rоординатора проектів ОБСЄ в Україні. Він називається «Як ефективно спланувати та провести діалог». Матеріали занять будуть цікаві «всім, хто втомився від звичайних суперечок, порожніх дебатів та дискусій та прагне до реальних змін у взаємодії з іншими», зазначили у Prometheus.

Також платформа пропонує курс «Цифрові комунікації в глобальному просторі», що спрямований на поширення знань про інформаційні технології серед усіх нефахівців, які не мають базових навичок технічного спрямування, але прагнуть навчитись працювати в сучасному інформаційному середовищі.

Тим часом для представників бізнесу започаткований курс «Публічні закупівлі для бізнесу» від Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Нагадаємо, на початку вересня 2016 року Державна служба зайнятості уклала угоду з освітньою платформою Prometheus про те, що щороку 200 тис. будуть безкоштовно навчатися на масових онлайн-курсах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук