Безробітні в Україні зможуть навчатися на безкоштовних онлайн-курсах

ЕкономікаЮлія Поліковська, 1 вересня 201612460
Безробітні в Україні зможуть навчатися на безкоштовних онлайн-курсах

Державна служба зайнятості уклала угоду з освітньою платформою Prometheus про те, що щороку 200 тис. безробітних паралельно з традиційним навчанням оффлайн, будуть безкоштовно навчатися на масових онлайн-курсах. Про це повідомив співзасновник Prometheus Іван Примаченко на своїй сторінці у Facebook.

«Бувають анонси, перед публікацією яких ти довго сидиш і перевіряєш: чи не сниться тобі це? Сьогодні якраз такий випадок. Спочатку Міністерство економіки та ProZorro з онлайн-курсом по «Публічним закупівлям», тепер Державна служба зайнятості: Україна стає однією з перших країн у світі, які починають системно використовувати масові онлайн-курси на державному рівні. Правда ж приємно, коли Україна не знову наздоганяє Захід, а опиняється на передньому краю інновацій? Майбутнє ми створюємо самі – з Днем знань!», – написав він.

Безробітним для вибору запропоновані курси «Підприємництво», «Аналіз даних», «Основи програмування» та «Як знайти роботу своєї мрії»

«Тепер програмування вони зможуть вивчати на онлайн-курсах Гарварда і КПІ, підприємництву та створенню стартапів вчитися у викладачів Стенфорда і Києво-Могилянської бізнес школи», – зазначив Примаченко.

Крім безробітних, безкоштовні онлайн-курси зможуть вивчати і співробітники державних центрів зайнятості України.

Зазначимо, формат масового онлайн-курс передбачає комбінацію заздалегідь записаних відеолекцій, інтерактивних завдань та форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання та отримувати відповіді від викладачів. Це дозволяє швидко та якісно навчати сотні тисяч людей, залучаючи до навчання найкращих лекторів і практиків країни.

Нагадаємо, освітня платформа Prometheus стартувала у жовтні 2014 року. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до онлайн курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук