УКУ та Львівська ІТ-школа відкривають безкоштовні он-лайн курси

КНУ ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія, Український католицький університет та Львівська IT-школа стали партнерами платформи масових безкоштовних онлайн-курсів «Prometheus», повідомив керівник проекту Іван Примаченко.

Тут і раніше з'являлися окремі курси від викладачів «Могилянки», КПІ та інших провідних ВНЗ України, але вперше кілька університетів офіційно оголосили про те, що збираються викладати свої онлайн курси безкоштовно.

З сьогоднішнього дня на сайті Prometheus починається реєстрація відразу на кілька нових курсів. Серед них: курс «Основи тестування програмного забезпечення» викладачів Львівської IT школи Георгія Гулев і Дениса Сорохана; «Проблемні питання європейської історії» від викладача Українського католицького університету Ярослава Грицака; «Інтернет-медіа» викладача КНУ ім.Т.Шевченка Артема Захарченка; «Інформаційні війни» викладача КНУ ім. Т.Шевченка Миколи Ожевана; «Економіка для всіх» викладача НаУКМА академії Олексія Геращенка, йдеться у блозі Примаченка.

У разі успішного завершення курсів, кожна людина отримає електронний сертифікат університету, курс якого він пройшов. Сертифікат підтверджує отримані знання.

Зазначимо, громадський некомерційний проект «Prometheus» надає вільний, безкоштовний доступ до кращих навчальних курсів університетського рівня всім бажаючим та курси підготовки до ЗНО.

За 6 місяців з моменту старту проекту на сайті зареєструвалося більше 70 тис. користувачів.
На даний момент для навчання доступно 12 курсів і відкрита реєстрація ще на 8.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук