Платіні відсторонили від керівництва підготовкою до ЧС-2018

У ФІФА підтвердили дату проведення виборів нового президента

СпортОК, 20 жовтня 20153050
Платіні відсторонили від керівництва підготовкою до ЧС-2018
Мішель Платіні відсторонений від керівництва УЄФА на 90 днів

Виконавчий комітет ФІФА підтвердив дату обрання нового президента організації. Також комітет з реформ запропонував встановити обмеження терміну перебування на посаді президента ФІФА та вік кандидатів на посаду.

Про це у вівторок, 20 жовтня, повідомила прес-служба ФІФА на своєму сайті після екстреного засідання виконавчого комітету організації в Цюріху.

Згідно з повідомленням, обрання нового президента Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) відбудеться 26 лютого 2016 року. Вибори відбудуться у межах проведення позачергового з'їзду ФІФА у Цюріху, учасники якого також проголосують за проведення реформ в організації.

Також члени комітету погодили низку заходів, які повинні зміцнити владу органу і підвищити прозорість розслідування, яке зараз веде комітет з етики ФІФА.

На засіданні привітали пропозицію комітету з реформ ФІФА встановити обмеження максимального терміну перебування на посаді президента організації 12 роками, передає агенція SID. Також пропонується встановити вікові обмеження для президента та членів виконкому на рівні 74 років.

Було ухвалено, що комітет з етики буде публікувати більше інформації про розслідування відносно Йозефа Блаттера та інших чиновників.

Виконком уточнив правила допуску до виборів президента ФІФА відсторонених від влади кандидатів. Чиновники, щодо яких 26 лютого буде діяти заборона на пов'язану з футболом діяльність, не будуть допущені до виборів. Якщо заборона буде знята до цього терміну, то виборний комітет буде приймати окреме рішення по кожному такому кандидату.

Виконком висловив намір розробити «дорожню карту», щоб зміцнити репутацію ФіФА, яка постраждала внаслідок нещодавніх скандалів в організації.

«Важливо, що ми приймаємо новий курс перед виборами наступного глави ФІФА», - заявив виконуючий обов'язки президента Ісса Хаят.

Також стало відомо, що Анхель Марія Вільяр змінив Мішеля Платіні на посаді глави оргкомітету ФІФА з підготовки до ЧС-2018.

Як відомо, очільника Європейського союзу футбольних асоціацій (УЄФА) Мішеля Платіні, який вважається претендентом на посаду президента ФІФА, відсторонили від виконання обов'язків через розслідування швейцарської прокуратури. 8 жовтня 60-річного Платіні разом з 79-річним Зеппом Блаттером відсторонили на 90 днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук