Побитого скакалкою хлопчика інші батьки звинувачують у надмірній агресивності

Головні новини Львова 29.09Ірина Папірник, 29 вересня 2016, 16:38 3388 5

Cкандал у львівській школі №62 підняв на вуха все місто. Мама одного із першокласників заявила, що її сина побила скакалкою вчителька. Батьки зняли побої і звернулися до поліції. Інші ж батьки із класу, де навчається хлопчик, стали на сторону педагога і переконують, що школяр агресивний і постійно б'є інших дітей.

Ліна Михайловська переконує, що і синці на спині та сідницях в Тимофія від скакалки, якою била вчителька. А на ручках хлопчика сліди від її руки. Решта гематом її син отримав у бійці з іншим хлопчиком. Вони не поділили м’яча, який Тимофій вийняв із спортивного реманенту. Власне їхня бійка і стала причиною покарання вчительки.

«Вчителька підійшла, схопила його за руку, вивела на середину класу, а там діти зібралися і вона била його скакалкою, коментуючи це тим, що вона дає здачу за дітей», ― розповідає мама Тимофія Ліна Михайловська.

Побої зняли і задокументували у лікарні на другий день. Тоді ж звернулися до поліції і адміністрації школи. Батьки інших дітей прийшли захищати педагога. Тут одні переконані: вчителька такого не могла зробити, інша частина виправдовує вчинок. Тимофій, мовляв, за їхніми словами, агресивна дитина.

«Моя донька одна із постраждалих від Тимофія. Один день вона прийшла, він її вдарив в живіт. На другий день приходить моя Олеся і в неї сліди зубів Тимофія», ― скаржиться на хлопчика мама першокласниці Лілія Буйна.

Як стверджують батьки, від Тимофія потерпали усі діти. Та мамі хлопчика поскаржилися лише один раз. Надія Луців ― вчителька 1-Б класу. Жінка заперечує, що підняла руку на дитину.

«Я його, звичайно, не била. Взагалі ця дитина жорстоко б’ється не тільки з моїми учнями, він може побитися з будь-ким. Батьки підтверджують, що б’ється в пісочниці, на вулиці, зрештою, це могла вилупити і мама за ту ситуацію, що він розбив носа іншій дитині», ― розповідає вчителька 1-Б, в якому відбувся конфлікт, Надія Луців.

Інша версія педагога, що це помста мами за те, що батьки просили адміністрацію школи виключити дитину з навчального закладу. Що ж до Надії Луців, то тут її вважать хорошим педагогом.

«Вона вже випустила один випуск і працює дуже добре, батьки навіть з 5 класу тих дітей, які вона випустила, прийшли її захищати», ― зазначає директор школа №62 Михайло Марциняк.

Зараз Надія Луців далі проводить навчання у своєму 1-Б класі. На уроки продовжує ходити і Тимофій. У міському управлінні освіти обіцяють провести службове розслідування, а доти від роботи педагога не відсторонюватимуть.

«Ми зараз проведемо роботи з вчителькою і якщо ми доведемо, що навіть щось подібне могло статися, то вона буде усунута від роботи на певний час», ― розповіла в.о. начальника міського управління освіти Зоряна Довганик.

Також в управлінні освіти не розуміють чому про дитину, в якої начебто були такі проблеми, не повідомляли шкільному психологу. Окрім службового розслідування, батьки Тимофія обіцяють справу довести до суду. І незважаючи на результат батьки хочуть перевести Тимофія у нову школу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук