Поблизу Рівненського аеропорту буде логістичний центр

Економіка21 червня 20119780

У Рівному цього року буде реалізовано проект зі створення потужного логістичного центру поблизу Міжнародного аеропорту «Рівне». Проект буде реалізовано в межах співпраці Регіонального центру з інвестицій та розвитку (Рівненського РЦІР) та Міжнародної програми експертної допомоги PUM Netherlands Senior Experts.

«Реалізація даного проекту та успішна експертна місія дозволять створити поблизу Рівного надпотужний логістичний центр, - зазначив керівник Рівненського РЦІР, уповноважений представник Програми PUM у Рівненській, Волинській, Житомирській та Тернопільській областях Юрій Трачук. – Цей проект є дуже важливим для регіонального розвитку Рівненщини, адже позитивні макроекономічні показники та стійке зростання попиту роблять український ринок дуже привабливим для інвесторів, а Рівненська область є ідеальним місцем для входження на цей ринок».

За його словами, темпи приросту обласної промисловості значно вищі, ніж середньо-національні (+8,9% у 2006 р.), а економічний розвиток області базується на таких галузях як енергетика, хімічна промисловість, машинобудування, металургія, харчова промисловість та деревообробка.

У межах реалізації цього проекту до Рівного 10 липня цього року приїде із експертною місією досвідчений бізнес-консультант у сфері логістики Бернард Зелмайєр, котрий допоможе розробити стратегічний план розвитку майбутнього логістичного центру, інформує intelpro.ua.

Бернард Зелмайєр розробляв дизайн та кліматичний контроль приміщення Фруктового терміналу Роттердаму, організовував робочий процес та розробляв стратегічні плани текстильних, паперових та продовольчих фабрик у Роттердамі, Зірігзеє та інших регіонах Нідерландів, а також створював дизайн контейнерних терміналів, схеми перевезення вантажу у місті Венло.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук