Податки окупованого Донбасу будуть збирати в інших містах

ЕкономікаРоман Ганкевич, 20 листопада 20141880

Фіскальна служба переводить свої підрозділи до підконтрольних Києву міст. Обслуговування підприємств, які «прописані» на захоплених бойовиками територіях, переводиться за ними.

Про це йдеться у наказі ДФС №256 «Про переміщення і закінчення простою» від 7 листопада, який опублікований на офіційній сторінці фіскальної служби у Facebook.

Територіальні органи Державної фіскальної служби (ДФС) України, які перебувають на тимчасово не контрольованих територіях Луганської і Донецької областей, будуть переведені в населені пункти, де українські державні органи влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі.

Зазначається, зокрема, що робота всіх структурних підрозділів територіальних органів, які переміщені, буде налагоджена за новими адресами.

«Функціональні обов'язки по обслуговуванню платників податків, які перебувають на обліку в територіальних органах, що переміщуються, покладаються в межах компетенції на територіальні органи ДФС згідно з додатком до наказу», - йдеться в повідомленні.

Всіх працівників фіскальної служби в Донецькій і Луганській областях обов'язково повідомлять про переміщення та істотні зміни умов праці.

Нагадаємо, раніше Кабмін прийняв рішення фактично припинити фінансування окупованих бойовиками територій. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим державним адміністраціям доручено забезпечити переміщення до 1 грудня всіх бюджетних установ з підконтрольною бойовикам території.

Своїм розпорядженням уряд також затвердив перелік із 23 населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

Крім того, президент Петро Порошенко своїм указом доручив НБУ закрити всі рахунки компаній і приватних осіб на окремих територіях в зоні АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук